המרכז ללימודי טכנולוגיה והייטק לילדים ונוער


הצעד הראשון של ילדכם לעתיד מוצלח בעולם ההייטק

  השאירו פרטים  בלחיצה על כפתור "שלח" אני מסכימ/ה שאני מעל גיל 18, אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ושליחת אליי הודעות דואר אלקטרוני ו/או שיחת טלפון ו/או הצעת חוזה.

  ככה יוצרים שילוב מנצח - מכללה וחברת תוכנה פרוגיקס המרכז ללימודי טכנולוגיה והייטק לילדים ונוער מאפשרים לכל ילד ונער בכל רמת לימוד להיכנס לעולם ההייטק ולהצליח!
  חברת התוכנה של פרוגיקס מספקת שירותי פיתוח לחברות ביטוח, בנקים וסטארטאפים מובילים במשק ומשלבת את הניסיון הפיתוחי במרכז ללימודי טכנולוגיה והייטק לילדים ונוער (10-17).
  זה מה שמאפשר לנו להעביר לילדים תוכן מעשי מעודכן ורלוונטי באמצעות מורים בעלי ניסיון פדגוגי עשיר, יחד עם שיתופי פעולה של פרויקטים אמיתיים. ככה אנו מאפשרים לכל ילד ונער בכל רמת לימוד להיכנס לעולם ההייטק ולהצליח!

  הצעד הראשון של ילדכם לעתיד מוצלח בעולם ההייטק במסלול שיכשיר אותם להפוך למפתחים ויזמים מהשורה הראשונה בשיטת לימוד חוויתית ומהנה
  השיבוץ לקורסי הקיץ כבר בעיצומו הזדרז לבחור קבוצה בשעה הנוחה לכם ולילדים

  הורים לילדים או נערים בגילאי 10-17?

  נמאס לכם להתווכח איתם על שעות מרובות מול מסך? האם הזמן שלהם במחשב כל היום מרגיש מבוזבז? יש לנו פתרון נהדר עבורכם!
  👈 סללו עבורם את הדרך לעולם ההייטק שלא מפסיק להתפתח והדרישה לעובדים טובים רק עולה וגם השכר והתנאים מצוינים
  👈 הקנו להם ניסיון ידע ויכולות שהם המפתחות לקבל הזדמנות אמיתית ולהצליח!
  👈 ובכך הגדילו את הסיכוי של הילדים שלכם לבנות עתיד טוב יותר
  יחד עם רווחה כלכלית אצלנו לומדים בהנאה עם התמיכה והידע הנדרש, בכדי להפוך למפתחים ויזמים מהשורה הראשונה. בשיטת לימוד חוויתית באמצעות פיתוח משחקים אפליקציות ואתרים, בליווי המורים הכי מקצועיים בתעשיה.

   השאירו פרטים   בלחיצה על כפתור "שלח" אני מסכימ/ה שאני מעל גיל 18, אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ושליחת אליי הודעות דואר אלקטרוני ו/או שיחת טלפון ו/או הצעת חוזה.